o sąsiedzkim decoupage i nie tylko
RSS
wtorek, 31 lipca 2012
Biżuteria jak malowana

Udało mi się dostać bardzo fajną serwetkę w malowane kwiaty. Od razu pomyślałam o kolorowej letniej biżuterii w ciepłych, słonecznych barwach. No i w końcu mogłam wykorzystać szydełkowe korale od Mamy Kazi, które już długo czekały na właściwą oprawę. Od razu zrobiłam dwa zestawy.

biżuteria decoupage szydełko

biżuteria decoupage szydełko

biżuteria decoupage szydełko

biżuteria decoupage szydełko

biżuteria decoupage szydełko

biżuteria decoupage szydełko

poniedziałek, 09 lipca 2012
Dla odmiany - koty :-)

Tym razem nieco inne niż nieco mroczny kot z podkładek :-) Oto jak można wykorzystać puszki po mleku. Puszki były załącznikiem do prezentu z mleczami (to był prezent dla współlokatorki Cioci i Wujka - jak można się domyślić pewnej czarnej, kudłatej piękności :-)). Pomysłodawczynią wzorów puszek i autorką puszki po lewej stronie jest Dorota - która mam nadzieje, niedługo też zaprezentuje na tym blogu kilka swoich pięknych prac :-)

puszka decoupage

puszki decoupage

puszka z kotem

 Dorotko - dzięki za wspólna pracę :-)

czwartek, 05 lipca 2012
O kotkach, świnkach, mleczykach i domowym winie

W końcu udało mi się zmobilizować Asię do współpracy nad blogiem i jak widzicie warto było, bo jest co podziwiać. Jak się jeszcze zaczyta w sympatycznych komentarzach pod swoimi kotkami, świnkami i mleczykami, to zacznie fotografować swoje prace przed rozdaniem, a ja już dopilnuję, żeby te fotki trafiły na bloga. No bo co to za przyjemność taka jednostronna sąsiedzka twórczość:)

Ja na razie robię małą przerwę. Sezon owocowy w pełni i winko trzeba nastawić, żeby było na cały rok zacieśniania stosunków sąsiedzkich i nie tylko:) Truskawki i czerwone porzeczki już fermentują jak szalone.

Oj i jeszcze miałam się pochwalić wyróżnieniem za udział w Wymiance z Motywem Kwitnącej Wiśni. Serdecznie Wam dziewczęta dziękuję za głosy oddane na moje wiśniowo kwitnące prace a Kasi za zorganizowanie całej zabawy.

wyróżnienie

16:13, agusiasud
Link Komentarze (3) »
niedziela, 01 lipca 2012
mleczyki - chyba ostatnie w tym sezonie

Tak podejrzewam. Bo już powstał i chlebak w mlecze i syrop (choć nie decupagowy, tylko całkiem naturalny - w ziemie niezastąpiony:-)) a teraz i cały komplet na stół. Czas na mleczową przerwę. 

Komplet powstawał dosyć długo, ale w końcu się udało. W minioną sobotę wręczyłam go Jubilatom :-) (uwaga, będzie duuużo zdjęć :-))

pudełko:

mlecze pudełko

a w środku:

pierścienie decoupage

pierścienie na stół

komplet pierścienie na stół

i do tego

serwetnik w mlecze

i z drugiej strony

serwetnik decoupage

podkładki decoupage

podkładki decoupage

podkładka decoupage

i całość wraz z podkładką pod garnek (tą grubą:-)) i pojemnikami na sól i pieprz

komplet w mlecze