o sąsiedzkim decoupage i nie tylko
Blog > Komentarze do wpisu
O kotkach, świnkach, mleczykach i domowym winie

W końcu udało mi się zmobilizować Asię do współpracy nad blogiem i jak widzicie warto było, bo jest co podziwiać. Jak się jeszcze zaczyta w sympatycznych komentarzach pod swoimi kotkami, świnkami i mleczykami, to zacznie fotografować swoje prace przed rozdaniem, a ja już dopilnuję, żeby te fotki trafiły na bloga. No bo co to za przyjemność taka jednostronna sąsiedzka twórczość:)

Ja na razie robię małą przerwę. Sezon owocowy w pełni i winko trzeba nastawić, żeby było na cały rok zacieśniania stosunków sąsiedzkich i nie tylko:) Truskawki i czerwone porzeczki już fermentują jak szalone.

Oj i jeszcze miałam się pochwalić wyróżnieniem za udział w Wymiance z Motywem Kwitnącej Wiśni. Serdecznie Wam dziewczęta dziękuję za głosy oddane na moje wiśniowo kwitnące prace a Kasi za zorganizowanie całej zabawy.

wyróżnienie

czwartek, 05 lipca 2012, agusiasud
Tagi: wymianki o nas

Polecane wpisy

 • Podaję dalej

  Otrzymane wyróżnienie chciałabym przekazać kolejnym blogowiczkom, które inspirują mnie poprzez swoje prace, odwiedziny na blogu, komentarze czy mailową pomoc te

 • Wyróżnienie

  Dostałam wyróżnienie! Od Moniki z Art shaker by Monique, którą miałam okazję poznać przy okazji wymianki "Być Kobietą". Do tej pory pozostajemy w mailowym konta

 • Prywatna wymianka ze Światem Amalii

  Ewcia, którą miałam okazję poznać z okazji Różanej Wymianki, zaproponowała mi prywatną wymiankę. Czemu nie, zważywszy, że już dawno miałam ochotę na jej tildę.

 • O nas

  Jesteśmy trzyosobową rodzinką. Anna i Krzysztof Borowscy i nasz Bartek rocznik 2009. Mieszkamy w Białymstoku. Bartek jest pogodnym, żywym, głośnym gadułą. Ciągl

 • Kilka słów o APOSTROFIE

  GRUPA LITERACKA „APOSTROFA” Grupa literacka „Apostrofa” istnieje od 1974 roku. Początkowo działała przy Zarządzie Oddziału ZNP, a od

Komentarze
malgorzata-p17
2012/07/06 09:23:44
oj winko swoijskiej roboty:) brzmi pysznie!!!szkoda ze nie jesteś moją sąsiadką:)
-
agusiasud
2012/07/06 16:36:43
Oj szkoda, miałabyś też pod nosem Asię, która robi swojskie naleweczki:)
-
2012/07/06 22:19:07
A ja własnie sasiedzkie wino piję (jeszcze uchowałam odrobinkę, co nie jest proste, bo teraz na wieść, że jestem szczęśliwą posiadaczką wina od sąsiadki zjeżdża się cała rodzina...ech..) i zaświadczam, że jest czego żałować (jeśli chodzi o sąsiedztwo) - ale uprzedzam. Miejscówki nie oddam, Sąsiadki też nie :-)
ps. i biję się w pierś, już zakasam rękawy i kolejne zdjęcia na bloga wrzucę, co by nie była to jednostronna sąsiedzka twórczość :-)