o sąsiedzkim decoupage i nie tylko
Blog > Komentarze do wpisu
Mydełka i puszki

Mydełka - robi się je naprawdę bardzo szybko - znakomity pomysł na drobny upominek, gdy nie można znaleźć czasu na coś bardziej pracochłonnego. Ja wykorzystuje medium do świec. Wciąż nie udało mi się zrobić mydełka dla własnego użytku, więc wciąż nie wiem czy naprawdę wzory się po prostu zmydlają czy przypadkiem nie odmakają - ale jeszcze to sprawdzę:-)

mydełka

Puszek Ci u mnie dostatek bo moje 17 miesięczne córy przerabiają średnio puszkę mleka tygodniowo:-). To na puszkach zaczęłam się uczyć decoupage. Najtrudniejsze jest dobre pokrycie całości farbą (to znaczy najbardziej czasochłonne, a że ja jestem niecierpliwa to też najtrudniejsze). Prezentowane puszki służą jako pojemniczki na różnego rodzaju filcowe owocki, zwierzaczki, flety, dzwonki i co tam jeszcze małe dziewczynki posiadać "powinny":-). Te puszki to jedne z pierwszych prac - więc w kwestii wykończenia sporo im jeszcze brakuje (poza tym mają perforacje, więc też nie wyglądają tak ładnie jak gładkie. Teraz jestem w posiadaniu przynajmniej kilku gładkich więc mam nadzieje, że wyjdą nieco ładniej.

puszki

poniedziałek, 12 grudnia 2011, asieqz

Polecane wpisy

Komentarze
malgorzata-p17
2011/12/12 19:11:40
brawo!
moje typy to mydełka w konwalie:) a puszka w koty - super!
-
2012/01/08 01:06:13
o rany! to dopiero pomysł! u mnie schodzą dwie puszki na tydzień.. no proszę idealny sposób na ich wykorzystanie! swoją drogą malujesz je od razu farbą, czy najpierw gruntujesz, odłtuszczasz?